'Keloğlan'ın Eşeği' Miniklerle Buluşacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından, 15 Nisan Cuma günü Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde miniklere yönelik ‘Keloğlan’ın Eşeği’ adlı tiyatro gösterisi düzenlenecek. Yine aynı gün masal saati ve yüz boyama etkinlikleri de miniklerle buluşacak.

  'Keloğlan'ın Eşeği' Miniklerle Buluşacak
  14 Nisan 2022 - 16:21

  Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, tiyatro gösterileri, masal saati ve yüz boyama gibi birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikleri miniklerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda, 15 Nisan Cuma günü (yarın) ‘Keloğlan’ın Eşeği’ adlı çocuk tiyatrosu minikler için sahne alacak. Hikâyelerin ve çizgi filmlerin ölümsüz kahramanı Keloğlan, bu sefer de minikler için sahneye uyarlanacak. Kardeşlik, arkadaşlık ve dostluk temalarının ön planda tutulduğu oyun Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde miniklerle buluşacak. Saat 13.00 ve 15.00’da iki seans şeklinde sahnelenecek oyunun biletleri ücretsiz olarak Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nden temin edilebiliyor. Yine aynı gün 12.00 – 13.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek yüz boyama etkinliği ve 16.30’da düzenlenecek masal saatine de tüm minikler davet edildi.

  Bir Araya Gelmeye Devam Edeceğiz

  Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan etkinliklere ilişkin yapılan açıklamada, “Okulların ara tatile girmesiyle birlikte Pazartesi gününden itibaren çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyoruz. Programlarımızın son gününde Keloğlan’ın Eşeği adlı çocuk tiyatrosu, yüz boyama ve masal saati etkinlikleri miniklerle buluşacak. Hafta boyunca düzenlemiş olduğumuz etkinliklere çocuklar ve ebeveynlerinin göstermiş olduğu yoğun ilgi bizleri son derece memnun etti. Önümüzdeki süreçte de çeşitli etkinliklerle bir araya gelmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

  Bu haber 1151 defa okunmuştur.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum