Başkan Gürbüz , Halkımızın Berat Kandilini Kutladı

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak Elbistanlıların ve tüm İslam aleminin kandilini tebrik etti.

  • Reklam
Başkan Gürbüz , Halkımızın Berat Kandilini Kutladı
24 Şubat 2024 - 10:35
Ramazan ayının müjdecisi Berat Kandili’ni idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Gürbüz, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kandiller birlik, beraberlik ve manevi duygularımızın arttığı; arınma, aydınlanma ve hayat muhasebesi imkanı sağlayan gecelerdir. Kandil geceleri, feyziyle sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi iklimiyle gönüllerimizi de aydınlatarak zihinlerimizi berraklaştırmaktadır.

Bu mübarek gecelerin hoşgörü ortamının gelişmesine ve güçlenmesine vesile olması en büyük temennimizdir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygıyı arttıran bu mübarek geceler, aynı zamanda manevi güç kazanmaya fırsat sağlayan önemli gecelerdir.

Bu duygu ve düşünlerle bu anlamlı gecenin şehrimize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini diliyor; tüm insanlığın sağlık, barış ve huzuruna vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.”
Bu haber 40 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum